Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Coctail Bar Max Sopot - Sopot

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaCoctail Bar Max Sopot
AdresGrunwaldzka 1-3 81-759 Sopot
Kontakt tel.691 130 000
Strona wwwwww.barmax.pl


Coctail Bar Max to miejsce, w którym postanowiliśmy realizować marzenia o najbardziej wyszukanych i egzotycznych koktajlach. Posiadamy największą kolekcję alkoholi w Polsce, a do koktajli używamy zawsze świeżych, egzotycznych owoców sprowadzanych z najdalszych zakątków świata. To dzięki temu paleta smaków, którą dysponujemy jest nieograniczona. Nie posiadamy menu, a każdy koktajl przygotowywany jest pod indywidualne zamówienie. Podczas długoletniej obecności na rynku gastronomicznym zdobyliśmy również doświadczenie w organizacji i obsłudze koktajlowej każdego rodzaju uroczystości, imprez oraz dużych eventów. W 1998 powstał Coctail Bar Max w Jastrzębiej Górze, który po dziś dzień oferuje Państwu wybór z ponad 1500 butelek na barze. Od 2010 roku jesteśmy również w Sopocie z ponad 750 butelkami, a od maja 2013 w Warszawie gdzie znajdziecie ok. 900 butelek.


W warszawskiej filii znajduję się rówież filia Domu Whisky z Jastrzębiej Góry, która oferuje swoim gościom ponad 800 różnego rodzaju whisky sprowadzanych przez nas z całego świata: www.domwhisky.pl Prowadzimy również sklep internetowy: www.sklep-domwhisky.pl, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1600 pozycji.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję