Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Łajba - Sopot

Ocena: 4.2/5

Informacje o klubie

NazwaŁajba
Adresul. Armii Krajowej 111
Godziny otwarciaod 9
Rezydenci JOJO, ADAMO, RAROK
Kontakt tel.609 060 330
Strona wwwwww.lajba.pl
E-maillajba@lajba.pl
Cena piwa 4,5 zł 0,5l
Cena drinka7zł


Klub studencki "Łajba" istnieje od ponad 30 lat. Był pierwszą wideodyskoteką w trójmieście. Swoje początki w Klubie zainicjowały takie zespoły jak "ONA", "Golden Live". W połowie lat 90-tych Klub zmienia właściciela i zostaje całkowicie wyremontowany, zgodnie z nowymi rygorystycznymi przepisami P. poz., oraz SANEPID-u. Zmieniona została cała instalacja elektryczna oraz wodno- kanalizacyjna. Zainstalowany został nowoczesny, profesjonalny system nagłośnieniowy oraz oświetlenie dyskotekowo- sceniczne. Klub został wyposażony w niezależne systemy instalacji wyciągowo- nawiewowej oraz zamontowano wygłuszenie sufitu oraz ścian na sali koncertowo- tanecznej. Średnio co dwa lata zmienia się wystrój i montuje sie dekoracje pod konkretny rodzaj działalności. W Klubie prowadzi się szeroko rozumiana działalnosc kulturalno- rozrywkową.
W tygodniu "Łajba" funkcjonuje jako kawiarnia czynna od 9:00 do 24:00 a w weekendy zmienia się w dyskotekę. Jest miejscem, w którym studenci spotykają się w przerwach między wykładami lub po zajęciach, w czasie których mogą od samego rana napić się kawy czy herbaty, zjeść coś ciepłego, przygotować się do zajęć, czy też pogadać z przyjaciółmi!! W Klubie można również oddać się bardzo popularnej grze w "Piłkarzyki stołowe", partyjce brydża lub zagrać w lotki. Organizowane są zawody , eliminacje Mistrzostw Polski w piłkarzyki- a nagrodą główną jest sponsorowany przez Klub wyjazd na final mistrzostw do Wrocławia!!! Od jakiegoś czasu proponujemy także uczestnictwo w lidze amatorskiej tego sportu.
Klub jest miejscem, w którym swiętuje się zdane(lub opłakuje nie zdane) egzaminy czy zaliczenia. Można przy tym posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film czy mecz i oczywiście spotkać ciekawych ludzi!! Co najważniejsze studenci UG wejście do klubu maja bezpłatne!!!! Jednak najpopularniejszymi imprezami w Łajbie są wtorkowe (start godzina 19:00) imprezy Karaoke, na których "Śpiewać Każdy Może" uważane za najlepiej prowadzone spotkania z mikrofonem w Trójmiescie oraz weekendowe dyskoteki.
"Łajba" oprócz działalności kawiarniano- klubowej prowadzi również szeroko rozumianą działalnosc kulturalną. W Klubie organizowane były koncerty zespołów takich jak: ONA, JOHN PORTER, HOT WATER, FLAP HOUSE YAG(USA), FUNK JELLO, CINEMA, grające różne rodzaje muzyki. Swego czasu wraz z programem VIVA POLSKA organizowana była impreza " SUMMER PARTY" która poprowadzil DJ JACO- CLUB ROTATION VIVA POLSKA. W Klubie odbywały się także wieczorki teatralne, których wspólorganizatorem było Stowarzyszenie Inspiracji i Realizacji Artystycznych " Biesiada Teatralna". Spotkania te cieszyły się dużą popularnością wśród studentów. Pojawiała sie poezja śpiewana, w wykonaniu m.in. "Tomasza Olszewskiego i 3" Klub organizuje wszelkie imprezy okolicznościowe takie jak: Andrzejki, Mikołajki, Bal Sylwestrowy, Walentynki, Ostatki itp. Organizowane są tu również liczne koncerty zespołów lokalnych i nie tylko, dni kultury innych krajów( Fiesta Latina), oraz wszelkie możliwe imprezy studenckie. Dodatkowo organizowane są różnego rodzaju promocje produktów wielu firm, co uatrakcyjnia pobyt w klubie."Łajba"" jest dystrybutorem darmowego magazynu studenckiego "Aktivist". Współpracujemy z takimi mediami jak HIT FM oraz portal internetowy Trójmiasto.pl i ostatnio z portalem studenckim Szpieg.pl.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję