Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Club sixty9 - Sopot

Ocena: 4.4/5

Informacje o klubie

NazwaClub sixty9
AdresKościuszki 68A
Godziny otwarcia nd -cz od 18:00 - 23:00, pt - so od 21:00 - 06:00
Kontakt tel.tel. (058) 350 85 90
Strona wwwwww.sixty9.pl
E-mailinfo@sixty9.pl


Sixty9 to jedyny stricte housowy Club w Trójmieście. Trzy niezależne poziomy, najlepsi DJ z całej Polski, największe zagraniczne gwiazdy, oraz cykliczne koncerty muzyki clubowej.
Club czynny: nd -cz od 18:00 - 23:00, pt - so od 21:00 - 06:00

Sixty9 to miejsce, które powstało z marzeń i dzięki temu zawdzięcza swoją wyjątkowość. Nie tworzymy kolejnego Clubu, w którym faworyzowani będą tylko niektórzy. U nas każdy traktowany będzie na tych samych zasadach. Jeżeli już do nas trafisz, możesz liczyć na przyjazny uśmiech barmana, miłą obsługę, dobra muzykę i ludzi, którzy szukają tego samego, co ty - zabawy na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest możliwe pogodzenie oczekiwań wszystkich i zawsze znajdą się ludzie, którym nie przypadnie do gustu to, co robimy. Liczymy się z tym i mimo, iż jesteśmy otwarci na ich sugestie, nie chcemy odchodzić zbyt daleko od przyjętego przez nas formatu. Pod tym względem ważna jest dla nas konsekwencja działania i realizacja wyznaczonych celów.

W Clubie wprowadzamy selekcję, nie dlatego, żeby niektórzy poczuli się ważniejsi, wyróżnieni czy naznaczeni. Nie chodzi nam o dyskryminację kogokolwiek, bo każdy ma prawo do zabawy. Selekcja obowiązuje po to, aby zapewnić naszym gościom możliwość zabawy bez poczucia, że czują się oni starzy, bez poczucia wyrywania, czy ciągłego zagrożenia. Może zdarzyć się również, że któryś z naszych gości nie wejdzie, pomimo że spełni kryteria selekcji. Prosimy o zrozumienie. Nie chcemy dopuścić do tego, aby nasi goście czuli się jak sardynki w puszce. Jak każdy lokal, mamy ograniczenia co do ilości ludzi, jakich jesteśmy w stanie pomieścić i tej ilości nie chcemy przekraczać. Jeżeli usłyszysz od selekcjonera, iż nie ma już miejsca w Clubie - zrozum to. Sam przecież nie chciałbyś bawić się tam, gdzie nie można się ruszyć.

Prócz muzyki z najwyższej półki, cyklicznie będziemy zapraszać naszych gości na imprezy towarzyszące. To u nas będziesz miał możliwość obejrzeć spektakle, jakich nie grają w zwykłych teatrach, zobaczysz filmy, których nie ma w kinach, spotkasz się ze sztuką, której nie ma w innych galeriach. Więcej na temat aktualnego rozkładu, szukaj w tematycznych zakładkach na naszej stronie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli zechcesz się u nas dobrze bawić.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję