Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Atelier - Sopot

Ocena: 4.4/5

Informacje o klubie

NazwaAtelier
AdresAl. Mamuszki 2
Strona wwwwww.klubatelier.pl
E-mailklubatelier@wp.pl


Wyobraźcie sobie, Czytelnicy, sobotni wieczór w Sopocie. Macie już dość całego tego zmieszania, które rozgrywa się na Monciaku i w najbliższej okolicy. Macie ochotę na coś nowego, coś, co Was zaskoczy... Czas ruszyć w kierunku parku za Grandem. Tam, obok dyskoteki Viva, mieści się cel i kres Waszej podróży, TO miejsce.

Po remoncie wnętrze przybrało charakter klubowy, w głównej sali - kilka niskich stolików, miękkie pufy i kanapy. Obok bar. Dobrze zaopatrzony, z bardzo sympatyczną obsługą. Do tego bardzo wygodne i gustowne szkło - teraz coraz mniej restauratorów zwraca na to uwagę.

Nie da się ukryć, że pozostało tu coś z tej atmosfery "surowości" która dominowała w Klubie przed zmianą wystroju wnętrza. To chyba betonowe ściany tak działają na wyobraźnię oraz słupy o tej samej strukturze. Ten kontrast to dopełnienie całości - oto nasz klub - przyłącz się do nas.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję