Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Alibi

  • 2019-03-21
  • Sopot, MOLLO CLUB
  • start godz. 22
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Dla wielu ludzi czwartek jest już małym piątkiem. Takim przygotowaniem do weekendu, kiedy człowiek pozwala sobie na ciut więcej, niż w trakcie tygodnia. Często, mimo piątkowych obowiązków, w czwartek pozwalamy sobie na trochę szaleństwa…

Wiemy, że czasem czwartkowe wypady “na miasto” kończą się jak porządna sobota, dlatego postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw! Jeśli chcesz zgrzeszyć w czwartek, a nie masz alibi, Mollo Club jest miejscem dla Ciebie!

Zawsze możesz powiedzieć, że byłeś na tym długim drewnianym pomoście…
Jeśli uważasz, że musisz być w pracy o 8 rano, nauczyć się na kolokwium lub też po prostu przygotować do ważnych zajęć, nie przejmuj się, w razie czego zapewnimy Ci alibi!

Wszyscy najlepsi DJe grający na tej imprezie będą mieli świetne alibi dlaczego ich nie było! Barmani będą mieli swoje żelazne alibi w postaci najlepszego drinka na świecie! Więc Ty też zadbaj o swoje. Kup drinka i ciesz się imprezą!

A jeśli Twoje alibi będzie kruche, mało przekonujące lub nawet złamane przez dobrego detektywa, nie martw się. My zapewniamy wszystkim Imprezowiczom żelazne alibi. Szykuj się, będzie się działo! I nie bój się porannego bólu głowy, czy nieodrobionych zadań; przecież nigdzie Cię nie było ;)

Każdy czwartek!

Mollo Club
Plac Zdrojowy 2
Sopot

Start: 22:00
Wejście: 10 zł | do 23 Panie za darmo

UWAGA, PROMOCJA!
Do 24:00 alkohole na barze dostępne z 50 % rabatem!!!
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję